بازسازی نبرد شهدای خلیج فارس در تهران

  • توسط
  • شهریور ۲۴, ۱۳۹۴
  • دیدگاه غیر فعال شده است

فرمانده منطقه دوم ندسا از بازسازی نبرد شهدای خلیج فارس با آمریکایی‌ها در تهران خبر داد.

سردار علی رزمجو در نشست هماهنگی برنامه‌های شهدای خلیج فارس اظهار کرد: امنیت و اقدار و عزت و سربلندی امروز کشور را مرهون خون شهدا هستیم.

وی بر لزوم تلاش ویژه برای زنده‌نگه داشتن یاد و خاطره شهدا تاکید کرد و ادامه داد: هرچند که قلم و زبان و تصویر از بیان رشادت‌ها و دلاورمردی‌های شهدا عاجز است ولی باید تلاش کنیم که یاد شهدا را همواره زنده نگه داریم و فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج کنیم.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه اضافه کرد: شهدا در دوره‌های مختلف چه در زمان پیروزی انقلاب اسلامی و چه در دوران دفاع مقدس و بعد از آن، با تمام وجود برای حفظ این نظام و انقلاب ایستادگی کردند.

وی با بیان اینکه شهدای ما با نیروی ایمان و با دست خالی در مقابل استکبار ایستادند و به پیروزی رسیدند، افزود: شهدای خلیج فارس در مبارزه مستقیم با آمریکا مردانه ایستادگی کردند و نقش مهمی در عزت آفرینی و استراتژی دفاعی ایران داشتند.

سردار رزمجو از بازسازی صحنه نبرد شهدای خلیج فارس با آمریکایی‌ها در دریاچه چیتگر تهران خبر داد و گفت: این یادواره ۱۶ مهرماه با حضور مقامات عالی‌رتبه کشوری و لشکری و برخی مقامات خارجی برگزار خواهد شد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه اضافه کرد: دریاچه ۱۳۰ هکتاری چیتگر تهران نیز به نام شهدای خلیج فارس مزین شده است.

منبع : سوک

قبلی «
بعدی »