اقدام جالب همسر ایرانی بلاتر در تولدش

  • توسط
  • اسفند ۲۲, ۱۳۹۴
  • دیدگاه غیر فعال شده است
تیتر اول : امروز تولد رئیس خلع شده فیفا بود. او ۸۰ ساله شد.

سپ بلاتر، رئیس سابق فیفا ۶ سال محروم شده است. دادگاه تجدید نظر او هم برگزار شد و محرومیتش از ۸ سال به ۶ سال رسید. بلاتر، یک سال سیاه را سپری کرد و به خاطر اتفاقات پشت پرده، از ریاست فیفا خلع شد.

آمریکایی ها با ورود به پرونده زد و بندهای فیفا، در واقع انتقام خود را به خاطر از دست دادن میزبانی ۲۰۲۲ جام جهانی گرفتند و نسخه بلاتر را پیچیدند. این روزها او دور از فوتبال، می گوید بیشتر زمان خود را در کنار خانواده اش سپری می کند. امروز سپ بلاتر ۸۰ ساله شد و در واقع به ۷۹ سالگی پر حاشیه خود پایان داد.

همسر رئیس سابق فیفا، ایرانی است و این مسئله بارها در رسانه ها ذکر شده است. اما در آستانه ۸۰ سالگی سپ، این زن ایرانی اقدامی جالب کرد که در واقع قصد داشت با آن اقدام بار دیگر اعتبار از دست رفته همسر خود را بازیابد.

سپ بلاتردر این سال ها با چندین رئیس جمهور دیدار کرد و البته ارتباطش با بعضی از کشورها خوب بود. همسر بلاتر هم در آستانه تولد سپ، نامه ای را تنظیم و به چند رئیس جمهور دنیا فرستاد و از آنها درخواست جالبی داشت.

در این نامه او، از این روسای جمهور خواست تا تولد همسرش را تبریک بگویند. در واقع این درخواست در روزهای سخت بلاتر، اگر با تبریک این روسا همراه باشد، می تواند نشان دهد او مورد تائید بعضی کشورهاست و در واقع خلع کردنش را قانونی نمی دانند.

منبع : خبر آنلاین
قبلی «
بعدی »