نیروی هوافضای سپاه هر نقطه‌ای را که بخواهد به آتش می‌کشد/ فرمانده سپاه قدس توانسته است توان سیاسی-امنیتی دشمن را به زوال بکشاند

  • توسط
  • شهریور ۲۴, ۱۳۹۴
  • دیدگاه غیر فعال شده است

سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در بیست و یکمین مجمع سراسری فرماندهان و مسئولین سپاه گفت : ما در این جا جمع شده ایم تا فضای جدید انقلاب اسلامی را بازشناسایی کنیم.

وی گفت: ما در اینجا جمع شده ایم با الهام از پرتوهای درخشان هدایت الهی امام مسلمین و پیشوای بزرگ انقلاب، رسالت های جدید سپاه را در این شرایط جدید دریافت کنیم و مسیر تکوین سپاه را برای انجام وظایف و مسئولیت های جدید برای آینده پیش رو بشناسیم.

سردار سلامی افزود: ما در اینجا جمع شده ایم تا مخاطرات جدیدی که انقلاب اسلامی را تهدید می کند بازشناسایی و اراده خود را برای پاسخگویی به هر اقدامی در آینده طراحی کنیم.

وی افزود: ما امروز با واقعیت هایی رو به رو هستیم که برخی از آنها ریشه در گذشته انقلاب دارد و برخی نیز با واقعیت های جدید پیوند خورده اند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در ادامه با بیان اینکه ما مسیر پر فراز و نشیبی در این ۳۵ سال پشت سر گذاشته ایم، گفت: ما توانسته ایم کودتای نظامی دشمن را در هم بشکنیم و توطئه های دشمن را در روزهای آغازین انقلاب با شکست مواجه کنیم.

وی افزود: ما در این جنگ ۸ ساله در یک مقیاس جهانی با فداکاری رزمندگان، جانبازان،‌ شهیدان و ایثارگران این دوران را پشت سر گذاشتیم و توانستیم از میدان تحریم اقتصادی دشمن عبور کنیم و با صبر و شکیبایی این رویای دشمن را نابود کنیم.

سردار سلامی با بیان اینکه ما توانستیم در مقابل تهاجم، غارت و شبیخون فرهنگی غرب ایستادگی کنیم، گفت: ما توانستیم در عصر محاصره علمی به دستاوردهای بزرگی دست یابیم و آن را به جهانیان معرفی کنیم.

وی افزود: ما با تکیه بر اندیشه های درونی این ملت توانستیم به پیشرفت دست یابیم و این در تاریخ جهان بی سابقه است .

سردار سلامی گفت: ما توانستیم فتنه های داخلی را سرد و خاموش کنیم و ملت ایران در ۹ دی به این آرمان و آرزوی دشمن ضربه مهلکی وارد کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه افزود: ما توانستیم سیاست های منطقه ای دشمن را با شکست مواجه و با ایجاد میدان های جدید در مناطق دوردست فعالیت های دشمن را متوقف کنیم .

وی افزود: ما به یک قدرت دفاعی و بازدارنده نیرومند دست یافتیم طوری که امروز نیروی هوافضای سپاه هر نقطه ای را که بخواهد با شدت به آتش می کشد و نیروی دریایی نیز ظرفیت انهدام دشمن را دارد.

وی ادامه داد: امروز فرمانده سپاه قدس ما توانسته است ظرفیت های سیاسی – امنیتی دشمن را در معرض زوال قرار دهد.

منبع : خبرگزاری فارس

قبلی «
بعدی »