توییت جنجالی کلینتون علیه ترامپ

  • توسط
  • خرداد ۲۲, ۱۳۹۵
  • دیدگاه غیر فعال شده است
خبرگزاری تسنیم: رقابت میان هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات و دونالد ترامپ، نامزد نهایی حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا وارد عرصه تازه‌ای شده است. کمپین انتخاباتی کلینتون به دنبال آن است تا با استفاده از راهبرد جدیدی در رسانه‌های اجتماعی جوانان را هرچه بیشتر به سمت این نامزد انتخاباتی جذب کند.

روز پنجشنبه ترامپ نظراتش درمورد حمایت باراک اوباما از کلینتون را در توییتر منتشر کرد و نوشت: اوباما از هیلاری خطاکار حمایت کرد. او به دنبال ۴ سال بیشتر اوباما است- اما هیچکس دیگر این موضوع را نمی‌خواهد.

کلینتون در پاسخ به این توییت ترامپ تنها نوشت: حساب کاربری خودت را پاک کن.

این عبارت در فضای مجازی زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که فردی در واکنش به انتشار یک مطلب نامناسب از سوی یک کاربر دیگر به وی توصیه می‌کند به‌خاطر دیگران از رسانه‌های اجتماعی خارج شود.

این توییت با ۳۷۰ هزار مرتبه بازنشر بیشترین میزان بازنشر را در میان مطالب منتشر شده در توییتر را از آن خود کرد.

بحث توییتری میان دو نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری به این ختم نشد و ترامپ در پاسخ به کلینتون نوشت: چه مدت طول کشید تا ۸۲۳ کارمند تو به این جمله برسند- و ۳۳ هزار ایمیلی که تو حذف کردی کجا هستند.

این اولین باری نیست که کلینتون سعی در جذب جوانان آمریکایی دارد، با اینحال به نظر می‌رسد این توییت موفقترین تلاش نامزد حزب دموکرات تا کنون بوده باشد.

قبلی «
بعدی »