وکیل بابک زنجانی:چون برای موکلم حکم اعدام صادرشده،امانتداران او پولهایش را پس نمی دهند!

  • توسط
  • فروردین ۲۱, ۱۳۹۵
  • دیدگاه غیر فعال شده است
به گزارش تیتر اول و به نقل از ایران :بابک زنجانی، میلیاردر نفتیفهرست اموال خود را در خارج از کشور به همراه یک وکالت بلاعزل به شرکت نفت داده است.

رسول کوهپایه‌زاده درخصوص اموال موکل خود گفت: حدود دو سال قبل که تحقیقات دادستانی درباره موکلم ادامه داشته و دادگاهی نیز برای رسیدگی به اتهام وی تشکیل نشده بود، بابک زنجانی داوطلبانه اموال داخلی خود را با ارزشیابی معاون دادستان تهران به میزان دو هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان، همراه وکالت بلاعزل در اختیار شرکت نفت قرار داد.
وی توضیح داد: بابک زنجانی وقتی متوجه شد که در فهرست تحریم قرار گرفته تصمیم می‌گیرد، اموال خود را در خارج از کشور به تعدادی از دوستان خود منتقل کند. اکنون امانتداران زنجانی در خارج از کشور پس از صدور رأی اعدام از سوی دادگاه انقلاب تهران، از همکاری برای استرداد وجوه و اموال سرباز می‌زنند. در همین راستا، موکل به تازگی در جلسه‌ای با حضور مسئولان دادستانی و شرکت نفت، به طور مبسوط درباره اموال خارجی خود صبحت و راهکارهای لازم را برای استیفای اموال خارج از کشور در اختیار گذاشتند و به طور مشخص و با جزئیات اعلام کرده که کدام یک از اموال را می‌توان الان پیگیری کرد. موکل اموال را مشخص کرده و راهکارهای لازم را با جزئیات به مسئولان دادستانی و شرکت نفت ارائه کرده است.

قبلی «
بعدی »