گزارش تمرین تیم ملی ؛ کی روش اصلی ها را جدا کرد ؛ خداحافظی جالب اوسیانو با ۷ بازیکن

  • توسط
  • خرداد ۲, ۱۳۹۴
  • دیدگاه غیر فعال شده است

تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده می‌کند به گزارش فارس از ساعت ۱۰ و ۳۰ صبح امروز تمرینات خود را در ورزشگاه دستگردی پیگیری کرد.
*از ساعت ۱۰ و ۲۵ دقیقه بازیکنان یک به یک برای انجام تمرینات وارد زمین شدند و نکته قابل توجه اینکه مانند روزهای پیش مراحل تمرینی زودتر از آغاز تمرین توسط دستیاران کی‌روش مهیا شده بود.
*ملی‌پوشان امروز لباس زرد رنگ بر تن داشتند که پس از دقایقی ۲۰ نفر از آنها به دو گروه تقسیم شده و هر گروه به دو تیم آبی‌ و قرمز مجددا تقسیم شده و بازی آقاوسط را در دستور کار قرار داده و در این بین به پاسکاری پرداختند.
*نکته قابل توجه اینکه کی‌روش امروز از همان ابتدا رامین رضاییان، ووریا غفوری، آندرانیک تیموریان، احسان حاج‌صفی، سروش رفیعی، خسرو حیدری و امید ابراهیمی را از سایر بازیکنان جدا کرد که این دسته ابتدا زیر نظر اوسیانو کروز بدن‌های خود را گرم کرده و سپس پشت دروازه جنوبی مشغول تنیس فوتبال شدند. به نظر می‌رسد کی‌روش به عنوان بازیکنان اصلی بر روی این هفت نفر توجهی ویژه داشت و به نظر این تعداد از حالا از ارکان اصلی تیم کی‌روش باشند.
*سایر بازیکنان به دو تیم آبی و قرمز تقسیم شده و در زمین ورزشگاه دستگردی به فوتبال مشغول شدند. در این هنگام کی‌روش در وسط زمین به دقت ناظر این بازی بود و نکات لازم فنی را به آنها گوشزد می‌کرد.
*از ابتدای تمرین دروازه‌بان‌ها جداگانه به تمرین پرداختند که با آغاز مسابقه فوتبال در نیمه اول اخباری و حسینی درون دروازه ایستادند و در نیمه دوم نیز سلیمی و فروزان جای آنها را گرفتند.
*در ابتدای تمرین امروز آندرانیک تیموریان دقایقی را با مارکار صحبت کرده و کی‌روش نیز از ساعت ۱۰ و ۳۵ دقیقه وارد زمین شد.
همچنین بازیکنان پس از آغاز بازی فوتبال با استارت‌های کوتاه و بلند خود را برای فوتبال آماده کردند.
*آنالیزور تیم ملی که هر روز تمرینات را فیلمبرداری می‌کند امروز به دنبال مکان جدیدی برای فیلمبرداری بود و در نهایت به پشت بام جایگاه خبرنگاران رفت.
*افشین پیروانی مدیر ورزشی تیم ملی امروز با لباس شخصی تمرینات را زیر نظر داشت.
*فرزاد حاتمی تنها بازیکنی بود که لباس خود را از زیر کاور درآورده اما سایر بازیکنان بر روی همان لباس‌های زرد رنگ خود کاور را بر تن کردند.
*حضور هاشم بیک‌زاده که پیش از این همواره در تیم اصلی کی‌روش قرار داشت در مسابقه فوتبال جالب توجه بود و او بازیکنی بود که امروز ۷ بازیکن اصلی را همراهی نکرد.
*از ساعت ۱۱ و ۵ دقیقه ۷ بازیکنی که جداگانه در تمرین می‌پرداختند به سمت دیگر تمرین رفته و زیر نظر دکتر دیه‌گو به کارهای آمادگی جسمانی و استارت‌های کوتاه و بلند مشغول شدند.
*امیرحسین صادقی و بختیار رحمانی امروز در تمرینات غایب بودند و به نظر کی‌روش قبل از پایان مینی‌کمپ اول این دو را مرخص کرده بود. این دو نفر به همراه دکتر شهاب امروز به کمپ تیم‌های ملی رفتند تا به کارهای درمانی و آمادگی جسمانی مشغول شوند.
*در دقایقی کروز به صورت اختصاصی با سروش رضایی به صحبت پرداخت.
*از ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه بازیکنانی که فوتبال بازی می‌کردند به مدت ۵ دقیقه به تنفس پرداخته و سپس نیمه دوم بازی خود را آغاز کردند. در بین دو نیمه کی‌روش با دستیارانش جلسه سرپایی کوتاهی را برگزار کرد.
*محمد نژادمهدی مدافع تیم ملی که دیروز مصدوم شده بود امروز پا به پای سایر بازیکنان تمرین کرد.
*از ساعت ۱۱ و ۲۵ دقیقه بازیکنان اصلی به سرد کردن مشغول شدند و این در حالی بود که در این زمان کروز با این بازیکنان شوخی می‌کرد و جالب اینکه در پایان سرد کردن کروز ایستاده و این ۷ بازیکن به سمت وی رفته و یک به یک آنها را در آغوش گرفت.
*زمانی که این ۷ نفر به کارهای آمادگی جسمانی مشغول بودند حاج‌صفی پرچم کرنر را از زمین درآورده و آن را بالای سر گرفته و تکان می‌داد.
در ادامه نیز آندو همین کار را تکرار کرد که چون پایان تمرینات این نفرات اصلی بود آنها با هم شوخی می‌کردند.
*کادر فنی تیم ملی امروز با لباس خاکستری بر تن داشت و کی‌روش نیز مانند گذشته با یک تی‌شرت مشکی رنگ نظارت ویژه‌ای بر تمرینات داشت.
*تمرین امروز تیم ملی ۷۰ دقیقه طول کشید و در پایان کی‌روش ملی پوشان را جمع کرد و پس از انجام یک صحبت کوتاه و با دست زدن بازیکنان تمرین به پایان رسید.سرمربی تیم ملی هنگام ترک زمین تمرین جلسه کوتاهی را با تیموریان و سروش رفیعی برگزار کرد.

قبلی «
بعدی »