ماجرای زمین‌خواری میلیاردی با جعل مدارک در بندر دیر

  • توسط
  • آذر ۲۵, ۱۳۹۹
  • دیدگاه غیر فعال شده است

ماجرای زمین‌خواری میلیاردی با جعل مدارک در بندر دیر

به گزارش تیتر اول به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، حیدر سوسنی شامگاه امشب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی دریافت اخباری مبنی‌بر تصرف اراضی دولتی متعلق به اداره مسکن و شهرسازی توسط دو فرد سودجو، در شهرستان دیّر، مأموران پلیس آن فرماندهی تحقیقات و بررسی‌های خود را دراین‌خصوص آغاز کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: مأموران با بررسی‌های انجام شده، تجزیه‌وتحلیل اخبار و اطلاعات واصله و انجام بازدید میدانی و کارشناسی اراضی موردنظر، افرادی که با استفاده از مدارک جعلی اقدام به تصرف ۱۱۴ مترمربع از اراضی متعلق به اداره مسکن و شهرسازی کرده بودند را شناسایی و دستگیر کردند.

سوسنی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی زمین تصرف شده را ۷ میلیارد ریال اعلام کردند، گفت: در همین راستا ۲ متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر در پایان با اشاره به اینکه تجاوز به منابع طبیعی، تجاوز به سرمایه های کشور و حقوق همه مردم به‌ویژه نسل آینده این سرزمین است، بیان کرد: زمین خواران بدون درنظرگرفتن حق عامه مردم در بهره‌مندی از نعمت‌های خدادادی با هدف رسیدن به سودهای کلان اقدام به تصرف زمین و منابع طبیعی می‌کنند که برای مقابله با این مشکل، همکاری همه مردم و دستگاه‌های نظارتی الزامی است.

قبلی «
بعدی »