خسارت سیل دشتستان به ۱۹۶۰ واحد مسکونی

  • توسط
  • آذر ۲۵, ۱۳۹۹
  • دیدگاه غیر فعال شده است

رئیس بنیاد مسکن شهرستان دشتستان گفت: براساس بررسی‌های انجام شده تاکنون سیلاب ۱۶ آذرماه جاری به یک هزار و ۹۶۰ واحد مسکونی در این شهرستان خسارت وارد کرده است.

خسارت سیل دشتستان به ۱۹۶۰ واحد مسکونی

به گزارش تیتر اول به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان دشتستان، حبیب نوروز پور امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: براساس بررسی‌های انجام شده تاکنون سیلاب ۱۶ آذرماه جاری به یک هزار و ۹۶۰ واحد مسکونی در این شهرستان خسارت وارد کرده است که از این تعداد ۳۶۰ واحد احداثی، ۶۰۰ واحد تعمیری و یک هزار واحد معیشتی هستند.

رئیس بنیاد مسکن شهرستان دشتستان گفت: با توجه به دامنه خسارت‌های وارده بررسی‌های کارشناسی از سوی کارشناسان بنیاد مسکن استان همچنان ادامه دارد.

نوروز پور اضافه کرد: در جریان سیلاب هفته گذشته بخش‌های سعدآباد (شهر وحدتیه)، مرکزی، شبانکاره و آبپخش از توابع شهرستان دشتستان دچار بیشترین خسارت شدند.

وی ادامه داد: برهمین اساس باتوجه به میزان خسارت وارد شده ستاد بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهر وحدتیه و بخش مرکزی دشتستان راه اندازی شده است.

نوروز پور از مردم سیل‌زده خواست در راستای سرعت بخشی در روند اجرای عملیات بازسازی به ستادهای بازسازی مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام کنند.

قبلی «
بعدی »