مراسم معارفه سرپرست جدید انجمن سینمای جوان تنگستان برگزار شد

مراسم معارفه یونس رازقی پور سرپرست جدید انجمن سینمای جوان تنگستان روز گذشته با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر و همچنین فرماندار تنگستان در شهر اهرم برگزار شد.

به گزارش تیتر اول ، در این آیین فاطمه کرم پور مدیرکل فرهنگ و و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت : یکی از نکات مثبتی که در زمینه فرهنگ و هنر شهرستان تنگستان وجود دارد دغدغه‌ مند بودن فرماندار این شهرستان در زمینه مسائل فرهنگی است و این جای خوشحالی دارد که مدیریت ارشد تنگستان این چنین پیگیر موضوعات فرهنگی و هنری شهرستان است.

 وی در ادامه تصریح کرد: انتظارمان از انجمن سینمای جوان تنگستان فعالیت مستمر و دوچندان است که با توجه به استعدادها و توانمندی هایی که در شهرستان تنگستان وجود دارد دور از دسترس نیست.

مدیرکل فرهنگ و و ارشاد اسلامی استان بوشهر پایان خواستار نگاه ویژه مدیریت جدید انجمن سینمای جوان تنگستان به بخش های دیگر تنگستان از جمله دلوار شد.

رفیعی پور فرماندار تنگستان نیز در سخنانی کوتاه گفت: توسعه هر منطقه منوط و وابسته به توسعه فرهنگی است و تا توسعه فرهنگی حاصل نشود بسیاری از مشکلات و مسائل برطرف نخواهد شد.

 وی تئاتر اهرم را الگویی برای فرهنگ و هنر تنگستان توصیف کرد و افزود: در چند وقت اخیر اجراهای نمایشی زیادی در شهر اهرم به روی صحنه رفته و موفقیت های زیادی نیز در این زمینه کسب شده که نشان از پویا و فعال بودن هنر تئاتر در این شهر است که این مسئله با برنامه ریزیهای لازم در زمینه سینمای جوان  تنگستان نیز نیز باید انجام پذیرد.

 فرماندار تنگستان در پایان آمادگی خود را در جهت هرگووه همکاری با انجمن سینمای جوان تنگستان و دیگر هنرمندان اعلام و برای رازقی پور در این سمت آرزوی موفقیت نمود.

سپس حکم یونس رازقی پور سرپرست جدید انجمن سینمای جوان تنگستان به وی اهداء گردید.

گفتنی است در این آیین محمدعلی بهزادی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان و برزگر سرپرست انجمن سینمای جوان بوشهر نیز حاضر بودند.

قبلی «
بعدی »

4 دیدگاه ها

  1. اقا ناصر نمیشه کوکا ی چند خط هم از مشکلات روستا بنویسی
    تاتن چندساله ای سایت کار میکنه و روز به روز کم فروغ تر ی خورده پویا باشید والله دارید ولی حساب کو ندارید فعالیتی بابا از روستا از مشکلات و صحبت ها مسئولین روستا بگین وضع عمرانی روستا طرح هایی که تو روستا اجرا میشه و … کو وجدانا ای سایت سیچنن خوب

    • سلام ، یه دلیلش دست تنهایی هست ، و یه دلیل دیگه اینه که دهیاری و شورا قبلا تعامل بیشتری داشتن ، ولی متاسفانه این تعامل خیلی کم شده ، یه دلیل دیگه هم اینه که برگزاری مراسمات در بنه گز خیلی کم رنگ شده

  2. سلام.
    جناب ناصرخان عزیز به منظور پویایی بیشتر سایت و به روز بودن آن پیشنهاد میدهم که همکارافتخاری بپذیرید. با سپاس

دیدگاه بسته شده اند