واکنش مدیر رسانه‌ای استقلال به غیبت استراماچونی در نشست: عذرخواهی می‌کنم، او فردا روی نیمکت است

  • توسط
  • شهریور ۶, ۱۳۹۸
  • دیدگاه غیر فعال شده است

مدیر رسانه‌ای استقلال ضمن عذدرخواهی از اهالی رسانه در خصوص غیبت عجیب استراماچونی و دستیارانش در کنفرانس خبری گفت« او فردا روی نیمکت این تیم مقابل فولاد خواهد نشست

به گزارش تیتر اول به نقل از فارس، محمد نوری‌فر مدیر رسانه‌ای استقلال درباره دلایل غیبت استراماچونی در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان گفت« با وجود قوانین سازمان لیگ که سرمربی تیم استقلال باید در نشست خبری حاضر می‌شد اما این اتفاق نیفتاد و آقای استراماچونی تشخیص دادند در محل کنفرانس حاضر نشوند.

وی افزود: باید یک عذرخواهی از نمایندگان رسانه‌ها داشته باشم به دلیل غیبت سرمربی تیم استقلال و ترجیح می‌دهم در آستانه بازی مهم فردا توضیحی دیگری در این زمینه ندهم.

مدیر رسانه‌ای استقلال تاکید کرد: بابت اتفاقات بازی گذشته مقابل ماشین‌سازی از نمایندگان رسانه‌ها عذرخواهی می‌کنم و از اینکه سرمربی تیم استقلال در نشست امروز هم حاضر نشده عذرخواهیم خودم را از طرف باشگاه استقلال اعلام می‌کنم.

وی در ادامه گفت: نکته‌ای که در باره بازی گذشته باید توضیح دهم این است که متاسفانه یک رسانه خاص شایعاتی را درباره غیبت من در کنفرانس خبری مطرح کرده بود اما باید بگویم من در محل نشست خبری حضور داشتم و هنگامی که وارد سالن کنفرانس شدم متوجه شدم که جلوی حضور مترجم ما در محل نشست خبری را گرفته‌اند. حتی پیشکسوت رسانه‌های آذربایجان آقای چرندابی در سالن کنفرانس من را دید و با او صحبت کردیم ولی متاسفانه عده‌ای عنوان کردند من در سالن حضور نداشتم.

نوری‌فر تاکید کرد: من برای هماهنگی حضور مترجم یک دقیقه و ۳۰ ثانیه در سالن کنفرانس نبودم که آن ویدیو ضبط شده و آقای استراماچونی به دلایل غیبت مترجمش اشاره کرده است.

مدیر رسانه‌ای استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا فردا سرمربی این تیم روی نیمکت می‌نشیند، گفت: آقای استراماچونی فردا روی نیمکت حضور خواهند داشت ومترجم آن هم شخصی است که مدنظر سرمربی ایتالیایی است و او هم فردا روی نیمکت خواهد نشست.

نوری فر در مورد اینکه آیا بهتر نبود دستیار وی در کنفرانس شرکت می‌کرد، گفت:‌من این مسائل را پیگیری کردم اما حتما تشخیص سرمربی استقلال بوده که در کنفرانس خبری شرکت نکند.

خبرنگاری در خصوص بسته بودن تمرینات استقلال از نوری‌فر سؤال کرد که گفت طی صحبتی که انجام شده حتما یک روز در هفته قرار شده تا خبرنگاران به محل تمرین بیایند. این را هم در نظر بگیرید که محلی که تمرینات استقلال برگزار می‌شود ورزشگاه نفت است که از لحاظ تردد مشکلاتی را برای خبرنگاران و تماشاگران ایجاد کرده است و آنها هم کمی محدودیت رفت وآمد دارند.

وی در خصوص اینکه اگر قرار باشد استراماچونی در همه بازی‌های حساس در نشست خبری شرکت نکند پس تکلیف رسانه‌ها چه می‌شود، گفت:‌من نگفتم سرمربی استقلال به خاطر حساسیت بازی در نشست حاضر نشده و اشاره کردم با توجه به حساسیت‌های بازی ما از اظهار نظر در این زمینه خودداری می‌کنیم. البته این موضوع یک جریمه قانونی هم دارد که قطعا پرداخت خواهد شد.

وی در پایان گفت: جا دارد باز هم از نمایندگان رسانه‌ها عذرخواهی کنم و باید بگویم حتی روی این گزینه هم فکر کردم که از چند ساعت قبل غیبت سرمربی استقلال در نشست خبری را اعلام کنم اما می‌خواستیم تمام تلاشمان را برای حضور سرمربی در سالن کنفرانس انجام دهیم و بعد این موضوع را اعلام کنیم.

به گزارش فارس، حجت‌الله بهمنی بعد از عدم حضور استراماچونی در نشست خبری گفت: ما لیستی از غیبت سرمربیان در نشست‌های خبری را آماده کرده و در اختیار کمیته انضباطی قرار دادیم و قرار است به زودی حکم آن اعلام شود.در آئین‌نامه قبلی ما جریمه عدم حضور سرمربی در نشست خبری ۳ تا۵ میلیون تومان بوده است.

قبلی «
بعدی »