محموله‌های کمک‌رسانی استان بوشهر به مناطق‌سیل زده ارسال می‌شود

  • توسط
  • فروردین ۱۴, ۱۳۹۸
  • دیدگاه غیر فعال شده است

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه محموله‌های کمک‌رسانی مردم این استان به مناطق‌سیل زده ارسال می‌شود گفت: تاکنون چندین محموله کمک رسانی استان بوشهر به خوزستان، فارس، گلستان و لرستان ارسال شده و محموله‌های دیگری فردا ارسال می‌شود.

به گزارش تیتر اول به نقل از تسنیم مهرداد ستوده در جلسه فوق‌العاده ستاد بحران استان بوشهر با بیان اینکه بحران‌های جاری شدن سیل در استان‌های مختلف کام ملت ایران را تلخ کرد اظهار داشت: استان بوشهر در ایام تعطیلات نوروز شاهد بارش‌های باران، وزش شدید باد و طوفان، ریزش کوه و آبگرفتگی معابر و جاده‌ها بود که با هم‌افزایی و همگرایی مدیران و مسئولان استان بوشهر خوشبختانه هیچ خسارت و تلفاتی تاکنون گزارش نشده است.

وی از قدردانی رئیس جمهور از اعضای ستاد بحران استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: با توجه به پیشگیری از بروز بحران و مشکل در استان بوشهر با وجود بارش‌باران، وزش باد شدید و آبگرفتگی، رئیس جمهور در تماس با استاندار بوشهر از عملکرد ستاد مدیریت بحران این استان قدردانی کرد.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با قدردانی از تلاش مدیران  دستگاه‌های اجرایی و اعضای ستاد بحران استان بوشهر افزود: عملکرد مسئولان و مردم میهمان‌نواز و خون‌گرم استان بوشهر در رسیدگی به مشکلات به ویژه مسافران نوروزی باید الگو  برای دیگر نقاط کشور شود.

ستوده با بیان اینکه بارش باران در استان بوشهر همچنان ادامه دارد تاکید کرد: مسئولان و اعضای ستاد بحران استان بوشهر خدمات مورد نظر را در ابعاد گوناگون برای جلوگیری از مشکلات ادامه دهند و همچنان در آماده‌باش قرار داشته باشند.

وی با اعلام لغو مرخصی‌های اعضای ستاد بحران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر گفت: تا پایان تعطیلات نوروز باید خدمات به جامعه هدف همچنان ادامه داشته باشد.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر از مواج بودن خلیج فارس خبر داد و افزود: با توجه به متلاطم بودن آبهای خلیج فارس در استان بوشهر، تردد شناورهای تفریحی، صیادی و دیگر حوزه‌ها در این آبراه ممنوع است و تنها با هماهنگی اداره کل بنادر و دریانوردی و دریابانی استان بوشهر تردد شناورها انجام شود.

ستوده با قدردانی از ارسال کمک‌های مردم استان بوشهر به سیل‌زدگان دیگر استان‌ها خاطر نشان کرد: تاکنون کمک‌ها و محموله‌های قابل توجهی به استان‌های فارس، خوزستان، گلستان و لرستان برای یاری رساندن به آسیب‌دیدگان ارسال شده ولی محموله دیگر مردم و مسئولان استان بوشهر تا فردا به استان‌های سیل‌زده به ویژه خوزستان و لرستان ارسال می‌شود.

قبلی «
بعدی »