عذاب وجدان قاتل را پس از ۱۰ سال تسلیم کرد

  • توسط
  • آذر ۱۷, ۱۳۹۷
  • دیدگاه غیر فعال شده است

تیتر اول: فرمانده انتظامی استان بوشهر از اعتراف به قتل فردی خبر داد که ده سال پیش خانمی را در شهرستان دشتی به قتل رسانده و متواری شده بود.

به گزارش تیتر اول و به نقل از «خلیج فارس»؛ سردار خلیل واعظی در خصوص جزییات از این حادثه گفت: آبانماه سال ۸۷ خبر مفقودی خانمی به هویت معلوم به پلیس گزارش شد.

وی افزود: با وجود پیگیری های مستمر پلیس و خانواده فرد مفقود، تاکنون اثری از وی یا جسدش پیدا نشده بود.

به گفته سردار واعظی، روز گذشته فردی ۴۱ ساله به هویت “ح “با مراجعه به پلیس آگاهی شهرستان دشتی، پرده از راز قتلی برداشت که ده سال قبل مرتکب و متواری شده بود.

وی بیان کرد: این متهم به کارآگاهان پلیس گفت ،به علت اختلاف خانوادگی که با متوفی داشتم اورا در یکی روستاهای بخش کاکی به قتل رسانده و جسدش را در اطراف “کوه نمک” به دره ای عمیق پرت کردم.

فرمانده ارشد پلیس استان با بیان اینکه فرد قاتل به امید رهایی از عذاب وجدان ناشی از این عمل مجرمانه پس از ده سال خودرا به پلیس معرفی کرده اظهار داشت :متهم به قتل در این مدت  در روستاهای یکی از استانهای همجوار از طریق ماهیگیری امرار معاش می کرده است.

سردار واعظی تصریح کرد: پس از اعترافات این فرد کارآگاهان پلیس آگاهی در محل مورد نظر حضور یافتند و گرچه آثاری از جسد مقتول یافت نشد، اما با حضور فرد متهم و  مقام قضایی صحنه قتل بازسازی شد.

وی خاطرنشان کرد: تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد.

قبلی «
بعدی »