معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش تنگستان خبرداد: اعزام ۱۷دانش آموز تنگستانی به اردوی بنیاد علوی

  • توسط
  • تیر ۳۱, ۱۳۹۷
  • دیدگاه غیر فعال شده است

به گزارش تیتر اول به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش تنگستان، اسفندیار زنده بودی در نشست توجیهی اردوی بنیاد علوی، با توجیه شیوه نامه ی اردویی و بیان نکات لازم و ضروری جهت آگاهی مربیان و عوامل اجرایی، اظهار داشت: هدف از برگزاری این اردو، رشد تفکر اجتماعی دانش آموزان، تعاون و مسؤولیت پذیری، زندگی دورازخانواده، صبرو خویشتنداری، ترویج فعالیت های علمی، پرورشی و اجتماعی، تقویت مهارت همراه با غنی سازی اوقات فراغت، تفریح، سرگرمی، بروز شایستگی ها و کسب اعتماد به نفس همراه با نشاط و شادی ست.

زنده بودی با بیان اینکه دانش‌آموزان شرکت‌کننده در این اردو از امکانات تفریحی و رفاهی اردوگاه لواسان بنیاد علوی بهره می‌برند، عنوان کرد: شرکت در کلاس‌های مختلف آموزشی و پرورشی و بازدید از چند مکان مذهبی و تاریخی از دیگر برنامه‌هایی است که در طول اردو برای این دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: برگزاری اردوهای فرهنگی، ورزشی و تفریحی ضمن غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان سبب می‌شود تا آن‌ها با زندگی اجتماعی و تعامل مطلوب با یکدیگر آشنا شوند.

اسفندیار زنده بودی با اشاره به اینکه اردوهای بنیاد علوی در ارتقاء سطح پرورشی و آموزشی دانش‌آموزان بسیار مؤثر هستند، گفت: به‌ طور کلی این اردوها هدیه‌ای تفریحی، آموزشی و معنوی از طرف دفتر مقام معظم رهبری به دانش‌آموزان ممتاز مناطق محروم است.

مسئول سازمان دانش آموزی تنگستان افزود : دانش آموزان بی بضاعت که کمتر به مسافرت یا اردو رفته اند به این اردو اعزام می شوند و در طول یک هفته در اردوگاه امام خمینی (ره) در منطقه لواسان تهران در اردو به سر می برند و از برنامه متنوعی از جمله کلاس های فرهنگی ، آموزشی ، هنری ، ورزشی و نمایشی بهره مند شده و از سوی مقام معظم رهبری هدایایی دریافت خواهند کرد.

زنده بودی اظهار داشت:بدون تردید در بین نسل پویاى انقلاب اسلامى، چهره‌هایى وجود دارد که اگر فرصت شکوفایى استعدادهاى خود را به دست آورند در ساختن فرداى ایران عزیز قدم‌هاى بلند و مؤثرى برخواهند داشت. برنامه‌هاى اردویى در این مسیر مى‌تواند به عنوان ابزارى سازنده و مفید در شناسایى استعدادها، تقویت روح تعاون، همکارى، نظم، انضباط و شکوفایى شخصیت اجتماعى آنان به کار گرفته شود.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش تنگستان تصریح کرد: در این راستا پس از شناسایی افراد مستعد و دارای شرایط شرکت در این اردو، تعداد۱۷دانش آموز تنگستانی عصر روز جمعه به اردوی بنیاد علوی که در منطقه لواسان تهران برگزار می شود اعزام شدند.

قبلی «
بعدی »