نفت ایران در بنادر مختلف جهان چه قیمتی دارد؟

  • توسط
  • آذر ۲۵, ۱۳۹۶
  • دیدگاه غیر فعال شده است

بر اساس گزارش وبسایت های اعلام قیمت جهانی قیمت، نفت ایران که در بنادر مختلف جهان تحویل مشتریان می شود، قیمت های متفاوتی دارد.

به گزارش تیتر اول بنه گز به نقل از تسنیم، طبق اعلام قیمت روزانه نفت در وبسایت Oilprice ، نفت ایران که در بنادر مختلف جهان تحویل مشتریان می شود قیمت های متفاوتی دارد.

بر اساس آمار مبادلات نفتی روز سیزدهم دسامبر ۲۰۱۷ (سه روز پیش) نفت سبک ایران در شمال غربی اروپا به قیمت ۶۰ دلار و ۹۳ سنت در هر بشکه به فروش رسیده، نفت سنگین ایران به قیمت ۵۹ دلار و ۳ سنت در هر بشکه و نفت ترکیبی فروزان به قیمت هر بشکه ۵۹ دلار و ۲۸ سنت معامله شده است.

همچنین نفت سبک ایران تحویل داده شده در مدیترانه به قیمت ۶۰ دلار و ۲۸ سنت، نفت سنگین ایران به قیمت ۵۸ دلار و ۱۳ سنت، نفت ترکیبی فروزان به قیمت ۵۸ دلار و ۳۸ سنت و نفت سورش به قیمت ۵۵ دلار و ۱۳ سنت به فروش رسیده است.

نفت ایران در ترمینال نفتی Sidi kerir مصر قیمت هایی با تفاوت بیشتری نسبت به نفت فبه روش رسیده در مدیترانه و شمال غربی اروپا داشته است. نفت سبک ایران در این ترمینال نفتی به قیمت هر بشکه ۶۲ دلار و ۱۸ سنت، نفت سنگین ایران به قیمت ۶۰ دلار و ۳ سنت و نفت ترکیبی فروزان به قیمت ۶۰ دلار و ۲۸ سنت به فروش رسیده است.

همچنین در آفریقای جنوبی نفت سبک ایران به قیمت ۶۰ دلار و ۹۳ سنت، نفت سنگین ایران به قیمت ۵۹ دلار و ۳ سنت و نفت ترکیبی فروزان به قیمت ۵۹ دلار و ۲۸ سنت معامله شده است.

 

 

قبلی «
بعدی »