محرومیت محمدحسین زاهدی‌فر به خاطر نگرفتن عکس!

  • توسط
  • مرداد ۱۷, ۱۳۹۶
  • دیدگاه غیر فعال شده است
به گزارش تیتر اول بنه گز به نقل از ورزش سه ، داور موفق فوتبال ایران با نامه‌ای عجیب از سوی رییس هیات فوتبال بوشهر با محرومیت مواجه شده است.
محمدحسین زاهدی‌فر، بعد از قضاوت هفته اول لیگ برتر فوتبال ایران در فصل هفدهم، اکنون با محرومیت مواجه شده است.
در این رابطه داستان عجیبی از این محرومیت به گوش می‌رسد؛به گفته اطرافیان این داور ، زاهدی فر بعد از حضور در بوشهر به درخواست محمد نجفی، رییس هیات فوتبال این استان پاسخ منفی می‌دهد. نجفی هم  بعد از این موضوع با نامه نگاری به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و اتهام عمل غیراخلاقی به این داور برازجانی خواهان محرومیت او تا زمان مشخص شدن جرم او می‌شود! موضوعی که در هفته اول و بعد از قضاوت او در دیدار دو تیم پرسپولیس و فولاد خوزستان اکنون باعث محرومیتش شده است.
در این زمینه گفته می‌شود کمیته داوران ابتدا با این موضوع مخالفت کرده اما ادامه نامه‌گاری از سوی هیات فوتبال باعث می‌شود تا مهدی تاج از سازمان لیگ بخواهد تا زمان مشخص شدن موضوع از قضاوت این داور جلوگیری کرده تا تحقیق در این زمینه تکمیل شود.
موضوع ازآنجا جالب است  که البته از سوی آشنایان این داور در خصوص دلیل محرومیت او با اعلام حسن اخلاق او، تنها عدم و سرپیچی از گرفتن عکس با رییس هیات فوتبال بوشهر عنوان شده و باید دید چه پاسخی در این زمینه اعلام خواهد شد.
قبلی «
بعدی »