فرماندار تنگستان خبر داد:برگزاری همایش توسعه شهرستان تنگستان در سال جاری

  • توسط
  • مرداد ۵, ۱۳۹۶
  • دیدگاه غیر فعال شده است

تیتر اول بنه گز : فرماندار تنگستان گفت: همایشی با عنوان توسعه شهرستان تنگستان درسال‌جاری برگزار می‌شود که هدفمان گردهمایی نخبگان شهرستان تنگستان در سراسر کشور با تشکیل بانک اطلاعاتی است.

به گزارش تیتر اول بنه گز : عادل دهدشتی بعد از ظهر امروز درجلسه ساماندهی امور جوانان شهرستان تنگستان اظهار داشت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر موضوع اقتصاد مقاومتی و اشتغال در سال گذشته و به ویژه سال جاری که به نام اقتصاد مقاومتی، تولید واشتغال نامیده شد، دو مقوله مهمی که باید در راس همه امور، برنامه‌ریزی‌ها، نگاه‌ها، استراتژی‌ وسیاست‌گذاری‌ها بر اساس آن قرار گیرد، حوزه تولید و اشتغال است .

وی با تاکید بر تشکیل کارگروه‌های مختلف با دعوت از نخبگان، افزود: ارائه راه‌کارها و ایده‌های قابل اجرا به دستگاه های اداری در موضوع اشتغال و تولید می‌تواند در اجرایی‌شدن فراین شعار سال جاری تاثیرگذار باشد.

فرماندار تنگستان تصریح کرد: نکته حائز اهمیت برای پرکردن اوقات فراغت دانش‌آموزاناین است که این کار باید به صورت تخصصی و به دور از موازی‌کاری عمل شود که البته  این نکته مد نظر قرار گیرد که این گونه برنامه‌ریزی‌ها نباید مختص تابستان باشد بلکه باید به صورت مستمر ادامه داشته باشد.

وی عنوان کرد: در بحث اوقات فراغت باید از سنین کودکی و نوجوانی و شرایط سنی مهارت‌آموزی جهت اشتغال در آینده مد نظر قرار گیرد که البته هرگونه فعالیتی که در قالب اوقات فراغت طراحی می‌شود باید خروجی آن به شکل کسب مهارت و شغل برای فرد باشد.

دهدشتی افزود: در نظر داریم یک همایش با عنوان توسعه شهرستان درسال‌جاری برگزار کنیم که هدفمان گردهمایی نخبگان شهرستان تنگستان در سراسر کشور با تشکیل بانک اطلاعاتی است.

فرماندارتنگستان بیان کرد: ظرفیت‌های خوبی درهر دو بخش ساحلی و مرکزی تنگستان در قسمت‌های گردشگری، صید و صیادی، کشاورزی وجود دارد که نیازمند ارائه راهکار برای استفاده بهینه از آنها هستیم.

دهدشتی از اختصاص اعتبارات به بخش‌های مختلف خبر داد و گفت: دستگاه‌ها و ادارات دولت در شهرستان تنگستان برای خود مشاور جوانان انتخاب کنند و از حضور جوانان در ارائه راهکارها و تصمیم‌گیری‌ها استقبال کنند.
✔️روابط عمومی فرمانداری تنگستان

قبلی «
بعدی »