ترامپ آرزوی سعودی ها برای ایران را برآورده می کند!

  • توسط
  • بهمن ۱۶, ۱۳۹۵
  • دیدگاه غیر فعال شده است

«در پی آزمایش موشکی ایران و هشدار ترامپ به این کشور، عربستان و بنگاه های تبلیغاتی کشورهای شورای همکاری مجددا به فکر آرزوی دیرینه خود برای ایران افتاده اند.»

به گزارش جام نیـوز، روزنامه رای الیوم در یادداشتی به قلم “خالد الجیوسی” نویسنده فلسطینی نوشت: «در پی آزمایش موشکی ایران و هشدار ترامپ به این کشور، عربستان و بنگاه های تبلیغاتی کشورهای شورای همکاری مجددا به فکر آرزوی دیرینه خود برای ایران افتاده اند.»

رای الیوم در ادامه این یادداشت نوشت: «سعودی ها فکر می کنند ترامپ آرزوی عربستان برای ایران، یعنی سقوط نظام این کشور را با اقدام نظامی برآورده می کند. البته این دفعه عربستان بهای بزرگی برای این منظور به آمریکا می پردازد. تا حالا که عربستان از دستور ترامپ برای منع صدور روادید برای ایران استقبال کرده است. حال باید دید که عربستان علیه این کشور دست به چه کاری خواهد زد تا دل آمریکا را بدست آورد.»

این روزنامه افزود: «نظام ایران که سعودی آرزوی ساقط کردن آن را در سر دارد، نظامی است که به کشورهای عربی یاد می دهد چگونه از حق مشروع خود از طریق دیپلماسی دفاع کنند و چگونه به تصمیمات خصمانه ترامپ پاسخ دهند. ایران پاسخ ترامپ در پی منع صدور روادید برای اتباع این کشور را با لگدمال کردن پرچم آمریکا در ورودی یکی از ترمینال های فرودگاه مهرآباد و با مواضع قاطعانه مقاماتش داد.»

رای الیوم ادامه داد: «ایران اکنون بیش از پیش قدرتمندتر شده است و کسانی که به فکر ساقط کردن نظام این کشور هستند بهتر است بیشتر فکر کنند و بدانند که گام برداشتن برای تحقق این هدف بسیار خطرناک است.»

قبلی «
بعدی »