با تاخیر ۱۰۹ روزه؛ پای شیر به مدارس استان باز شد

  • توسط
  • دی ۲۰, ۱۳۹۵
  • دیدگاه غیر فعال شده است

تیتر اول بنه گز : با گذشت حدود ۱۰۹ روز از آغاز سال تحصیلی جدید، سرانجام توزیع شیر در مدارس و مهدکودک های دولتی استان آغاز شد.

به گزارش تیتر اول بنه گز به نقل از خلیج فارس ؛ معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در آئین آغاز توزیع شیر که در عسلویه برگزار شد، گفت: امسال توزیع شیر رایگان مدرسه های استان بوشهر در دو مرحله اجرا می شود و اجرای مرحله دوم منوط به تامین و تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است.

عبدالکریم سیاسی نژاد در گفتنگو با ایرنا اضافه کرد: امسال ۲۰۵هزار دانش آموز مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم دولتی و غیردولتی، پیش دبستانی های تحت پوشش مدرسه های دولتی و مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست زیرپوشش سازمان بهزیستی استان شیر دریافت می کنند.

سیاسی نژاد اضافه کرد: طبق برنامه ریزی ها، ۱۰ میلیون پاکت شیر ۲۰۰ سی سی برای ۲۵ نوبت در هرمرحله (درمجموع ۵۰ نوبت) در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش بوشهر گفت: برای اجرای طرح توزیع شیر رایگان در مدارس استان امسال حدود ۵٫۸ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده که مرحله اول با تامین اعتبار ۲٫۹ میلیارد تومانی آغاز گردید.

وی یادآور شد: امسال تنها در شهرستان عسلویه به علت آلودگی هوا از زمان توزیع تا پایان به صورت روزانه شیر در بین دانش آموزان توزیع می شود و در بقیه شهرستانهای استان در روزهای زوج هفته توزیع شیر صورت می گیرد.

سیاسی نژاد گفت: شیر مدارس استان بوشهر امسال از شرکت لبنیات پاک پی شهرکرد و شرکت کازئیناک ایران تامین می شود.

قبلی «
بعدی »