شهرداری برازجان یک میلیارد را داد، گِل را هم جمع کرد! + تصاویر

  • توسط
  • شهریور ۲۵, ۱۳۹۵
  • دیدگاه غیر فعال شده است

تیتر اول : ساعتی پس از خاک ریزی و اقدام عجیب شهرداری برازجان برای گل گرفتن در تامین اجتماعی دشتستان، با دستور برخی مقامات مسئول، شهرداری موظف شد خاک و سنگ جدول های ریخته شده جلوی ورودی تامین اجتماعی را جمع آوری کند.

به گزارش تیتر اول به نقل از «خلیج فارس»؛ یک منبع آگاه درباره مشکلات پیش آمده گفت: تامین اجتماعی پس از این که ۷ ماه پرداخت اقساط بدهی شهرداری برازجان به تعویق افتاده بود، اقدام به برداشت تمام یک میلیارد تومان حساب شهرداری کرده و در واقع حساب مسدود نشده بلکه موجودی اش برداشت شده است!

وی در گفتگو با فکرشهر ادامه داد: اگر تامین اجتماعی این مبلغ را بر نمی داشت، بدهی شهرداری برازجان تبدیل به حال شده و جریمه می شدند و بدهی ۶ میلیاردی شهرداری، به ۸ میلیارد تومان افزایش می یافت.

به گفته وی، پیش از این در جریان دیدار نماینده مجلس و فرماندار دشتستان با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور درخواست تقسط بدهی شهرداری شده بوده که سازمان مرکزی نیز پس از تایید مدیرعامل استان، با تقسط بدهی ۶ میلیاردی شهرداری در قالب اقساط ۱۶۰ میلیون تومانی و بخشودگی جرایم موافقت کرده بود.

وی افزود: اما طی ۷ ماه گذشته شهرداری برازجان اقدامی به پرداخت اقساط نکرد و بازنشستگی برخی نیروهای آن نیز معطل چنین شرایطی بود، از این رو تامین اجتماعی صرفا به برداشت یک میلیارد تومان اقساط پرداخت نشده اقدام کرده است.

وی تاکید کرد: برداشت از حساب شهرداری به منظور جلوگیری از بازگشت جریمه (شرایط تبدیل به حال) بوده که زیان آن برای اعتبارات شهرداری بیشتر می باشد.

به گفته این منبع آگاه، صبح امروز خودروی اجراییات شهرداری بدون اعلام قبلی، اقدام به تخلیه گل و مصالح مقابل درب ورودی تامین اجتماعی شهرستان دشتستان کرد که ساعتی بعد با دستور مقامات مسئول، نیروهای شهرداری به جمع آوری آن و شستشوی ورودی این اداره اقدام کردند.

همچنین پرسنل تامین اجتماعی از کارگران شهرداری پذیرایی کردند.

گفته می شود شهرداری برازجان نیز مدعی بدهی قریب ۱۰ میلیاردی سازمان تامین اجتماعی خصوصا درباره تغییر کاربری و ساخت و سازها در بیمارستان مهر است و اقدام امروز در این راستا بوده است.

تلاش «خلیج فارس» برای کسب توضیحات شهردار برازجان تا زمان انتشار این خبر نتیجه بخش نبود.

قبلی «
بعدی »