قتل در آسایشگاه بهزیستی بوشهر/ زن بدسرپرست قربانی شوهرش شد

  • توسط
  • شهریور ۱۷, ۱۳۹۵
  • دیدگاه غیر فعال شده است

تیتر اول : در حادثه ای، یک زن بدسرپرست با ضربات چاقوی همسرش در آسایشگاه بهزیستی بوشهر به قتل رسید.

به گزارش تیتر اول به نقل از «خلیج فارس»؛ این اتفاق بامداد سه شنبه رخ داده و اکنون پلیس در تلاش برای دستگیری قاتل است.

حدود ۲۰ دقیقه بامداد سه شنبه شب، مردی که بصورت غیرقانونی از دیوار مرکز بهزیستی شهید رقیه حیاتی وارد آن شده، در کمین همسرش نشست که به دلیل آزار و اذیت های وی، ماه گذشته به این آسایشگاه پناه آورده بود.

طبق اطلاعات دریافتی، زمانی که این زن به سمت دستشویی در حیاط آسایشگاه رفته، همسرش به سراغ وی آمده و پس از واردن کردن ضربات متعدد چاقو به وی، متواری گردید.

تصویری از درب ورودی آسایشگاه محل حادثه در خیابان فاطمیه بوشهر

یک منبع آگاه با اشاره به شناسایی این قاتل، به «خلیج فارس» گفت: پلیس سرنخ هایی از مخفیگاه وی پیدا کرده و به زودی دستگیر می شود.

«خلیج فارس» برای بررسی جزییات این اتفاق هولناک با مدیرکل بهزیستی استان نیز تماس گرفت.

خدیجه پوربهی با بیان اینکه در حال بررسی حادثه هستیم، گفت: به دلیل حضور در جلسه، در فرصت مناسب توضیحات تکمیلی را ارائه می دهم.

اظهارات دادستان بوشهر درباره حادثه

ظهر چهارشنبه دادستان عمومی و انقلاب بوشهر نیز با تایید وقوع قتل درآسایشگاه بهزیستی بوشهرگفت:متقول با ۳۴سال سن و دارای سه فرزند است.

علی حسن پور درگفت وگو با ایرنا افزود:باتوجه به اختلاف مقتول با همسرش و نداشتن مکان مناسب، اداره بهزیستی به تازگی مقتول را برای نگهداری پذیرش کرده بود.
وی یادآورشد: مقتول با ضربات چاقو از ناحیه سینه و پهلو به قتل رسیده است و حتی ریه وی نیز پاره شده است.

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر اظهارداشت:قاتل در حالی که در محوطه آسایشگاه با مقتول گلاویز شده بود پس از واردن کردن ضربه های کاری وقتی از سر و صدای آنها مددجویان آسایشگاه متوجه شده بودند از ترس گرفتار شدن در چنگال قانون از صحنه جرم متواری شد.

وی گفت:موضوع قتل به بازرس ارجاع شده و بازرس نیز با حضور در صحنه جرم دستورات لازم برای جمع آوری ادله و دستگیری قاتل را صادر کرده است.

وی با بیان اینکه سن شوهر مقتول نیز ۳۴ سال است گفت: شوهر مقتول متواری است و مضنون اصلی قتل نیز خود وی است .

قبلی «
بعدی »