شلیک مامور پلیس به یک موتورسوار به ظن حمل قاچاق در نخل تقی/تصاویر

  • توسط
  • تیر ۱۷, ۱۳۹۵
  • دیدگاه غیر فعال شده است

حدود ساعت ۱۶ روز چهارشنبه، ۱۶ تیرماه ۹۵ یکی از مامورین نیروی انتظامی به یک موتورسوار در زمان خروج از اسکله دستور ایست داده که به دلیل نادیده گرفتن آن توسط راکب موتور، مامور مربوطه به سمت آن تیراندازی می کند.

گزارش های دریافتی حاکیست، تیراندازی مامور منجر به مرگ موتورسوار که گویا جوانی ۲۷ یا ۲۸ ساله بوده است، می شود.


عکس: شبکه اجتماعی

پس از این اتفاق، اهالی شهر نخل تقی مقابل پاسگاه این شهر تجمع کرده که گویا با نیروهای پلیس درگیر می شوند که این درگیری ها باعث زخمی شدن چند نفر می گردد.

بلافاصله پس از ملتهب شده اوضاع، فرمانده انتظامی استان بوشهر به عسلویه سفر کرده و گفته می شود اوضاع سریعا تحت کنترل درآمده است.

گفته می شود مردم و مسئولین برای برقراری نظم و امنیت در منطقه با یکدیگر همکاری و تعامل خوبی داشتند.


عکس: شبکه اجتماعی

نیروی انتظامی استان بوشهر بلافاصله پس از این درگیری ها در راستای تنویر افکار عمومی طی اطلاعیه ای آورده است:

«بعداز ظهر روز چهارشنبه ۱۶تیرماه در حین تخلیه بار قاچاق در نخل تقی عسلویه پس از حضور نیروهای پلیس و درگیری بین پلیس و قاچاقچیان یکی از قاچاقچیان کشته می شود.

هم اکنون با حضور شخص فرمانده انتظامی استان در محل درگیری ، همراهی قابل تقدیر مردم و مسئولین شهرستان و اعزام نیروهای کمکی از مرکز استان و شهرستانهای همجوار اوضاع تحت کنترل پلیس می باشد.»

از طرفی در فضای مجازی به ویژه شبکه های موبایلی خبرهای ضد و نقیضی درخصوص تنش های عصر چهارشنبه نخل تقی مننتشر شد که نیروی انتظامی با صدور دومین اطلاعیه خود از مردم خواست به شایعات فضای مجازی توجه نکنند.


عکس: شبکه اجتماعی

در دومین اطلاعیه پلیس آمده است:

بسمه تعالی
«پیرو خبر قبلی مبنی بر درگیری پلیس و قاچاقچیان در شهر نخل تقی عسلویه به اطلاع می رساند در این درگیری یکی از افراد مرتبط کشته و دو نفر زخمی شدند.

هم اکنون با حضور فرمانده انتظامی استان، همراهی قابل تقدیر مردم و مسولین محلی وضعیت شهرهای نخل تقی و عسلویه آرام است.

از کلیه شهروندان درخواست می شود از انتشار اخبار کذب و فاقد اصالت در فضای مجازی خودداری نمایند، درصورت مشاهده با شایعه سازان و انتشاردهندگان پیام ها و متن هایی که سبب تشویش اذهان عمومی گردد برابر قانون برخورد خواهد شد.»

قبلی «
بعدی »