شورای بهداشتی بنه گز تشکیل جلسه داد

با توجه به وجود سگ های ولگرد و حملات متعددی که پیش آمد و مشکلات پیش آمده برای مردم ، شورای بهداشتی بنه گز تشیل جلسه داد ، در این جلسه لزوم آموزش مردم در مورد هر نوع حیوان گزیدگی مورد تاکید قرار گرفت و همچنین طی نامه ای مراتب جهت اقدام به مسئولین ارجاع گردید ، همچنین در این جلسه در مورد مسائل بهداشتی مساجد و افرادی که در این ماه اقدام به دست فروشی می کنند مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت ، از دیگر مسائل مطرح شده مربوطه نامناسب بودن جاده بنه گز از نظر بهداشتی بود که رایزنی ها لازم در این مورد انجام شده است ، در این جلسه مصوب شد که در نزدیکترین فرصت با توجه به شرایط و امکان ، در پیاده رو های بنه گز درخت کاری انجام شود .

قبلی «
بعدی »

2 دیدگاه ها

  1. به هر حال همین که فکر مردم هستید تشکر میکنم. اما نوشتن دنباله این مطلب ربطی به موضوع بالا ندارد اما خالی از لطف نیست که چرا با وجود انتقاد های بسیار زیاد چه اصرار و سماجتی وجود داره که باید جشن شعبانیه باز هم داخل حسینیه ان هم به صورت مختلط گرفته شود.جشن فضا میخواد فک نکن حسینیه جای مناسبی برای جنگ شادی و …..باشه.

  2. شما ها می تونید برا شهادت امام چندین روز عزاداری کنید ولی نمی خواهید برا تولد همان امام یک شب تو همان مکان براش جشن بگیرید.

دیدگاه بسته شده اند