عکس: حال و هوای منزل پدری اولادی

  • توسط
  • اردیبهشت ۱, ۱۳۹۵
  • دیدگاه غیر فعال شده است

مهرداد اولادی ساعاتی پیش دنیای فانی را وداع گفت و دوستدارانش را تنها گذاشت.

عصر سه شنبه با انتشار خبر فوت مهرداد اولادي مهاجم تيم فوتبال ملوان انزلي كه سابقه پوشيدن پيراهن تيم هاي پرسپوليس و استقلال را در كارنامه داشت، شوك بزرگی به جامعه ورزشی کشو و ورزش دوستان وارد شد.

تصاویر زیر منزل پدری مرحوم مهرداد اولادی را بعد از اعلام خبر فوت وی نشان می دهد.

گفتنی است ؛ مهرداد ششمين فرزند محمدرضا اولادي است که در سال ۱۳۶۴ در قائمشهر به دنيا آمد و ورزش فوتبال را از تيم پرسپوليس قائمشهر شروع كرد و خيلي زود و در ۱۸ سالگي به پرسپوليس تهران پيوست و با بازيهاي خوب به الشباب امارات ملحق شد .

وي كه سالها در ليگ فوتبال امارات خوش درخشيد در بازگشت دوباره به پرسپوليس زياد موفق نبود و براي گذراندن خدمت مقدس سربازي به ملوان بندر انزلي پيوست.

و در سومين بار حضور حميد استيلي در پرسپوليس به عنوان سرمربي به اين تيم بازگشت و در همان دربي خاطره انگيزي كه با برتري ۲-۳ پرسپوليس و هت تريك ايمون زايد تمام شد در دقيقه ۶۲ از بازي اخراج شد.

اولادی سال بعد از آن به تيم رقيب يعني استقلال پيوست هرچند در آنجا زياد موفق عمل نكرد و حتي با هواداران استقلال دچار مشكل شد.

وي در سومين بازگشت خود به ملوان در نيم فصل امسال حضوري هرچند كم در زمين داشت و سرانجام در بعد از ظهر ۳۱ فروردين در بيمارستان شهداي تجريش دار فاني را وداع گفت.

عکس: حال و هوای منزل پدری اولادی

عکس: حال و هوای منزل پدری اولادی

عکس: حال و هوای منزل پدری اولادی

عکس: حال و هوای منزل پدری اولادی

قبلی «
بعدی »