عامل تیراندازی در بوشهر دستگیر شد

  • توسط
  • اسفند ۲۹, ۱۳۹۴
  • دیدگاه غیر فعال شده است

به گزارش تیتر اول به نقل از خبرگزاری تسنیم: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: عامل تیراندازی در بوشهر با تلاش ماموران انتظامی یک ساعته شناسایی و دستگیر شد.

سردار حیدر عباس‌زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه فردی نیمه شب گذشته در بوشهر با اسحله شکاری به سمت سرنشینان یک خودرو تیراندازی کرد اظهار داشت: این فرد پس از تیراندازی متواری شد که یک ساعت پس از این حادثه ماموران انتظامی بوشهر فرد خاطی را شناسایی و دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه سه نفر شب گذشته به کلانتری ۱۱ بوشهر مراجعه کردند تصریح کرد: این افراد مدعی شدند که سرنشین یک دستگاه خودرو ام.وی.ام آنها را مورد تعقیب و در خیابان آتش نشانی به سمت آنها تیراندازی و صدماتی به خودرو آنها وارد کرده است.

فرمانده انتظامی بوشهر با بیان اینکه افراد مراجعه کننده به کلانتری ۱۱ بوشهر خواستار دستگیری فرد خاطی شدند گفت: با اعلام به تمامی یگان‌های انتظامی بوشهر یکساعت پس از این حادثه متهم در خیابان فرهنگیان بوشهر شناسایی و دستگیر شد.

عباس‌زاده افزود: پس از دستگیری و در بازرسی از خودرو این فرد یک قبضه سلاح ۵ تیر شکاری غیرمجاز بکار رفته در تیراندازی کشف شد و متهم ضمن اعتراف به بزه تیراندازی علت آنرا اختلاف شخصی عنوان کرد.

قبلی «
بعدی »