رئیس پلیس فتای استان بوشهر: شناسایی عامل انتشار تصاویر مبتذل در تلگرام

  • توسط
  • اسفند ۱۹, ۱۳۹۴
  • دیدگاه غیر فعال شده است
رئیس پلیس فتای استان بوشهر از شناسایی عامل انتشار فیلم و تصاویر غیر اخلاقی در فضای مجازی شبکه اجتماعی تلگرام (Telegram) توسط پلیس فتای استان بوشهر خبر داد.

به گزارش تیتر اول و به نقل از روابط عمومی پلیس فتا؛ سرهنگ داریوش پورسعید اظهارداشت: کارشناسان اداره مبارزه با جرائم فضای مجازی در پی شکایت مرد جوانی مبنی بر اینکه فرد ناشناسی با ارسال تصاویر غیر اخلاقی و مبتذل در شبکه های اجتماعی موبایلی ، برای اینجانب ایجاد مزاحمت نموده ، بلافاصله وارد عمل شدند.

وی افزود:  تحقيقات تخصصي كارآگاهان در محيط سايبري انجام و پس از جمع آوري اطلاعات و مدارك لازم و ادله هاي الكترونيك یک نفر متهم در این راستا كه اقدام به انتشار فیلم های مبتذل و تصاویر غیر اخلاقی در فضای مجازی مي كرد را شناسایی نمودند.

سرهنگ پورسعید ادامه داد: در تحقیقات گسترده انجام شده توسط کارشناسان پلیس فتای استان بوشهر، عامل انتشار شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی به این پلیس انتقال داده شد.

این مقام انتظامی افزود: متهم در ابتدا منکر هر گونه جرمی شده ولی با توجه به شواهد و قرائن به انتشار تصاویرو فیلم های مبتذل در فضای مجازی اعتراف کرد و اظهار داشت تصاویر فوق را به صورت اشتباهی برای شاکی فرستادم و قصد ارسال آن را برای فرد دیگری داشتم.

رئیس پلیس فتای استان بوشهر در پایان خاطرنشان ساخت: متهم به همراه پرونده متشکله جهت سیر مرحل قانونی تحویل مراجع ذیصلاح  داده شد.

سرهنگ پورسعید با هشدار به شهروندان گفت:از انتشار تصاوير غير اخلاقي در فضاي مجازي و شبکه هاي اجتماعي و عضويت در گروه هايي که تصاوير مبتذل و مستهجن را به اشتراک مي گذارند، خودداري کنيد، زيرا اين کار پيگرد قانوني دارد.

قبلی «
بعدی »