جلسه شورای آموزش و پرورش تنگستان با محور پروژه مهر برگزار شد

  • توسط
  • شهریور ۱۶, ۱۳۹۴
  • دیدگاه غیر فعال شده است

به گزارش تیتر اول بنه گز و به نقل از پایگاه خبری بیرمی : جلسه شورای آموزش و پرورش تنگستان با محور پروژه مهر،طرح ادارات معین مدارس و نخبه گزینی در کنکور سراسری در سالن کنفرانس این اداره برگزار شد.
در این جلسه ترک زاده فرماندار تنگستان ، حجت الاسلام راستگو امام جمعه شهر اهرم ، دشتی معاون فرماندار ، حسین پولادیان مدیر آموزش پرورش شهرستان تنگستان، حسین سلیمانی رئیس شورای اسلامی اهرم و تعدادی از مدیران مدارس حضور داشتند.
مدیر آموزش و پرورش تنگستان نیز در خصوص پروژه مهر ساماندهی نیروی انسانی و کمبودهای نیروی انسانی گفت: در سال جاری ۱۳نیرو از شهرستان منتقل شده اند در حالی که فقط یک نیرو وارد شهرستان شده است و در مقطع ابتدایی با کمبود ۱۲ نیرو مواجه هستیم که باید در این زمینه از طریق نیروهای مازاد متوسطه دوم و نیروهای بازنشسته آموزگار مورد نیاز خود را تامین کنیم.

حسین پولادیان از اجرای طرح ادارات معین مدارس جهت مساعدت و حمایت ادارات شهرستان از مدارس خبر داد.
همچنین حجت الاسلام راستگو امام جمعه شهر اهرم ضمن تاکید بر اهمیت جایگاه آموزش و پرورش، خواستار مساعدت دیگر نهادها با آموزش و پرورش، خصوصا برای بازگشایی سال تحصیلی جدید شد.

در ادامه کرامت احمدی زاده،معاون پشتیبانی اداره در خصوص سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان گفت: مقرر شد در سال تحصیلی جدید مدیران مدارس و انجمن اولیا نسبت به عقد قرارداد با رانندگان سرویس دانش آموزان اقدام نمایند.

در پایان فرماندار تنگستان ضمن تاکید بر اهمیت پروژه مهر،خواستار همکاری همه نهادها و دستگاه های اجرایی شهرستان، به خصوص شهرداری و شورای شهر با آموزش و پرورش برای پاکسازی و رنگ آمیزی فضای مدارس تا قبل از شروع سال تحصیلی شد.

قبلی «
بعدی »