توضیح پلیس درباره حادثه اخیر بوشهر/ پای ارث در میان بود

  • توسط
  • خرداد ۲۳, ۱۳۹۴
  • دیدگاه غیر فعال شده است

تیتر الول بنه گز : فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر حادثه اخیر در خیابان بهمنی این شهر را ناشی از اختلاف سه پسر برای تقسیم ارث پدری دانست.
سرهنگ ابراهیم عرب زاده در گفتگو با خبرنگار ما ضمن اشاره به یادداشتی که در خصوص این اتفاق در «خلیج فارس» منتشر شده، گفت: ۳ برادر اهل یکی از شهرهای همجوار استان بر سر زمینی که میراث پدرشان بوده دچار اختلاف شدند. متعاقب این موضوع، وقتی دو برادر دیگر خبر دار می شوند که برادر کوچکتر در بنگاه املاک برای فروش زمین حاضر شده، به سراغ وی رفته و اقدام به درگیری نموده اند.
وی افزود: آنها سپس تلاش کردند به زور وی را وارد خودروی شان کرده و از بنگاه دور کنند که در پی تماس شهروندان و حضور گشت پلیس، آنها به بنگاه املاک هدایت شدند.
سرهنگ عرب زاده افزود: در ادامه هر سه برادر به همراه بنگاه دار برای طی تحقیقات به کلانتری جلالی انتقال یافتند و با توجه به رضایت طرفین از همدیگر، آزاد شدند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه معتقدیم رسانه ها یار کمکی پلیس هستند، افزود: از ابتدای امسال تاکنون وقوع سرقت در شهرستان بوشهر در مقایسه با مدت مشابه ۲۰ درصد کاهش یافته و جرائم خشن صفر بوده، ضمن اینکه خوشبختانه براساس آمارهای بازرسان ناجا و دستگاههای ذی ربط احساس امنیت در شهرستان بوشهر در سطح بالایی قرار دارد که شایسته است همه در کنار هم برای گسترش این فضای مثبت تلاش کنیم.
وی افزود: از این رو توقع می رود رسانه ها و نخبگان اجتماعی ضمن طرح دغدغه ها و انتظارات شان، به گونه ای خبرهای انتظامی و امنیتی را منعکس کنند که احساس امنیت شهروندان مخدوش نشود.

قبلی «
بعدی »