مهلت یک هفته ای برانکو به باشگاه پرسپولیس

  • توسط
  • خرداد ۱۵, ۱۳۹۴
  • دیدگاه غیر فعال شده است

به گزارش تسنیم، باشگاه پرسپولیس جهت پرداخت دستمزد برانکو ایوانکوویچ یک هفته دیگر از این مربی کروات مهلت خواست. طبق توافقی که مسئولان باشگاه پرسپولیس در زمان عقد قرارداد با این مربی کروات داشته‌اند، می‌بایست تا پیش از پایان فصل پیش‌قرارداد برانکو را پرداخت می‌کردند که این اتقاق رخ نداد.
تا به امروز که تقریباً دو ماه از زمان عقد قرارداد برانکو با باشگاه پرسپولیس می‌گذرد این باشگاه حتی یک ریال هم پرداختی به این مربی نداشته و همین مسئله حرف و حدیث‌های زیادی را به همراه داشته است. حتی این بحث مطرح شده است که برانکو از وضعیت موجود بسیار دلخور است و قبل از ترک ایران این گلایه خود را مطرح کرده است.
واقعیت امر این است که نژادفلاح در زمان عقد قرارداد با برانکو خیلی روی کمک مالی حسین هدایتی حساب می‌کرد اما از زمانی که بحث خصوصی شدن باشگاه پرسپولیس حداقل تا دو ماه آینده منتفی شد، هدایتی نیز اعلام کرد دیگر کمکی به باشگاه پرسپولیس نخواهد داشت.
با توجه به این قضیه نژادفلاح برای پرداخت پیش‌قرارداد برانکو دچار مشکل شد و در حال حاضر از نصرالله سجادی معاون وزیر ورزش کمک خواسته تا ظرف روز‌های آتی مبلغی را در اختیارش قرار دهند که وی بتواند طلب برانکو را پرداخت کند، شاید با این کار او راضی به ادامه کار با باشگاه پرسپولیس شود.
به هر حال اگر تا پایان هفته آینده باشگاه پرسپولیس نتواند پرداختی به برانکو داشته باشد هیچ بعید نیست این مربی با سرخپوشان قطع همکاری کرده و به پیشنهادات دیگر خود فکر کند. در این صورت برانکو حتی این حق را دارد که بابت عمل نکردن باشگاه پرسپولیس به تعهدات خود خواهان غرامت سنگین از این باشگاه شود.

قبلی «
بعدی »