سه شنبه ۱ مرداد ۹۸ - July 23, 2019

Ad

   کدخبر : 9297
   سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۷

   فرم عضویت موسسه توسعه پایدار اجتماعی بنه گز

   موسسه غیرتجاری توسعه پایدار اجتماعی بنه گز با هدف ارتقاء سطح رفاه اجتماعی و مهارت‌های اجتماعی با طی مراحل قانونی و اخذ مجوز از فرمانداری تنگستان در سال 1394 به شماره ثبت 34 و شناسه ملی 14005124768 تاسیس شده است.

   براساس ماده ۱۰ اساسنامه شرایط عضویت در موسسه به شرح ذیل می‌باشد؛

   ۱- پذيرش اساسنامه. ۲- دارا بودن حداقل ۱۸ سال تمام. ۳- پرداخت حق عضويت سالانه. ۴- موافقت هيأت مـديـره

   همچنین عضویت در موسسه به دو صورت پیوسته و افتخاری به شرح ذیل می‌باشد؛

   الف ) عضويت پيوسته (رسمي): اعضاء پيوسته متشکل از افرادي هستند که شرايط عضويت را داشته و درخواست عضويت آن‌ها مورد پذيرش هيأت مديره قرار گرفته است. اين اعضاء داراي حق راي و کانديداتوري در هيأت مـديـره و بازرسي هستند.

   ب ) عضويت افتخاري (غيررسمي): عبارتند از افرادی که به تحقق اهداف مؤسسه علاقه‌مند باشند، که به پيشنهاد اعضاي رسمي و تصويب هيأت مديره به عضويت افتخاري مؤسسه در می‌آیند. اعضا افتخاري حق راي و کانديداتوري در هیأت مديره و عضويت به عنوان بازرس را نخواهند داشت.

    

   در این راستا افرادی که در راستای اعتلای نام و توسعه همه جانبه بنه گز علاقه‌مند به همکاری با موسسه می‌باشند می‌توانند با تکمیل فرم عضویت در پایین صفحه به عنوان عضو افتخاری فعالیت نمایند.

   همچنین افرادی که علاقه‌مند به عضویت رسمی موسسه می باشند، علاوه بر تکمیل فرم عضویت در پایین صفحه، مبلغ ۱۰هزار تومان نیز به عنوان حق عضویت سالیانه به حساب موسسه در بانک صادرات شعبه بنه گز به شماره  ۱۰۹۷۵۸۷۱۰۰۰۶  پرداخت نمایند و جهت دریافت کارت عضویت با شماره ۰۹۱۷۹۲۹۳۹۷۱ تماس بگیرند.

    

   *دانلود فایل PDF اساسنامه موسسه 

    

   فرم عضویت

   [contact-form-7 id=”9229″ title=”فرم عضویت موسسه”]

   برچسب ها :
   نظرات بازدید کنندگان
   1. بنده کمک مالی مینمایم.

   دیدگاه شما