دیدار مدیر و پرسنل اداره تامین اجتماعی دلوار با بخشدار

  • توسط
  • تیر ۲۰, ۱۳۹۷
  • دیدگاه غیر فعال شده است

به گزارش تیتر اول به نقل از خبرساحلی ، به مناسبت هفته تامین اجتماعی مدیر وپرسنل تامین اجتماعی بخش دلوار با بخشدار دلوار دیدار نمودند.

درویشی بخشدار دلوار ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی و بهزیستی و خوش آمد به مدیر و پرسنل تامین اجتماعی بیان نمود: هدف تامین اجتماعی در خدمت به مردم مستمر بوده است.

وی افزودند: سازمان تامین اجتماعی با استمرار در خدمات درمانی به اقشار آسیب پذیر جامعه تحت پوشش خود به همراه پرداخت هزینه های زندگی به آرامش جامعه کمک شایانی نموده است.

ایشان خاطر نشان کرد:تامین اجتماعی با ارائه خدمات درمانی در سطح استان توانسته است رضایت مندی خوبی را کسب نماید و ما امیدواریم هرچه زودتر با احداث درمانگاه تامین اجتماعی در شهر دلوار این خدمات را به مردم بخش نزدیکتر نمایند.

درویشی بیان نمود: تامین اجتماعی حامی خانواده ها و بخصوص از کار افتاده ها بوده است و جامعه قدردان این خدمت گذاران خواهند بود.

وی در ادامه افزودند:پرداخت حق بیمه در تامین اجتماعی هزینه نیست و سرمایه گزاری برای آینده افراد خواهد بود و پرداخت بموقع مطالبات تامین اجتماعی از سوی کارفرمایان و بیمه گذارها می تواند دامنه خدمات تامین اجتماعی را گسترش داده و تامین رفاه و ارائه خدمات را در جامعه را نسبت به سایر اقشار در پی خواهد داشت.

ایشان در پایان متذکر شد: شرکتها و کارگاها در پرداخت حق بیمه کارگران منظم باشند تا قشر کارگر صدمه ای به آن وارد نشود.

قبلی «
بعدی »