فراخوان یکی از گرانترین و بهترین خودروهای جهان!

  • توسط
  • آذر ۲۱, ۱۳۹۶
  • دیدگاه غیر فعال شده است
تیتر اول بنه گز : بوگاتی فراخوانی را برای ۴۷ نمونه از هایپرکار ۱۵۰۰ اسب بخاری شیرون را اعلام کرده است. ۱۲ دستگاه از این خودروها در آمریکا حضور دارند.
حتی یکی از سفارشی‌ترین، گران‌ترین و بهترین هایپرکارهای جهان نیز از فراخوان در امان نمانده و بوگاتی اخیراً موسسه ملی ایمنی ترافیک بزرگراه آمریکا را آگاه کرده که تعدادی از شیرون‌ها دارای جوش معیوب در دسته خم شونده صندلی جلو هستند.
این خودروساز فرانسوی می‌گوید تمامی مالکان خودروهای یاد شده را از قضیه آگاه کرده و هر دستگاه از مدل‌های مذکور را از طریق کامیونی سرپوشیده به نمایندگی‌های شرکت به منظور بررسی‌های مربوطه انتقال خواهد داد. اگر در بررسی‌ها اثبات شود که جوش موردنظر به‌صورت معیوب انجام شده بوگاتی کل ساختار صندلی را تعویض خواهد کرد.
اگرچه تحویل اولین نمونه‌های شیرون از چندی قبل آغاز شده اما هنوز راه زیادی برای تحویل سایر نسخه‌ها باقی مانده است. انتظار می‌رود سقف سرعت این خودرو در سال ۲۰۱۸ اعلام شود اما هنوز مشخص نیست که آیا این رکورد بیشتر از سقف سرعتی خواهد بود که اخیراً کونیگ زگ آگرا RS بر جای گذاشته و تبدیل به سریع‌ترین خودروی جهان شده است یا خیر.
سال ۲۰۱۸ سالی بسیار جذاب برای رقابت بوگاتی شیرون، کونیگ زگ آگرا RS و هنسی ونوم F5 خواهد بود.
منبع: پدال
قبلی «
بعدی »