سردار صفوی: ارتش و سپاه مکمل قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران هستند

  • توسط
  • شهریور ۴, ۱۳۹۶
  • دیدگاه غیر فعال شده است

سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا طی پیام های جداگانه ای انتصاب سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی را به سمت فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و انتصاب سرلشکر عطاء الله صالحی را به سمت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تبریک گفت.

در این پیام ها خطاب به فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران آمده است:

ارتش مکتبی ایران به عنوان یک نیروی متمایز نسبت به ارتش های کلاسیک جهان شناخته می شود که به اتفاق سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران مکمل قدرت بازدارندگی موثر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

در این پیام با تبریک انتصاب سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی به سمت فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، آمده است:

تعهد و شایستگی شما و هم چنین تجربه مدیریت در سطوح مختلف ارتش جمهوری اسلامی ایران و تلاشها و مجاهدتها ی دوران دفاع مقدس و برخورداری از دانش روز دستمایه ای است که موفقیت جنابعالی را در سنگر فرا روی نوید می دهد.

در پیام جداگانه ای خطاب به سرلشکر عطاء الله صالحی، جانشین محترم رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بیان شده است:

انتصاب جنابعالی به عنوان جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از سوی فرماندهی معظم کل قوا را تبریک و تهنیت عرض می نمایم، بدون تردید تجربیات جنابعا لی در سطوح مختلف فرماندهی ارتش جمهوری اسلامی ایران و دوازه سال فرماندهی موفق این نهاد انقلابی در کنار سوابق مبارزاتی و انقلابی پیش از انقلاب و همچنین تلاشها و مجاهدتهای دوران نورانی دفاع مقدس بهترین ذخیره و دستمایه ای است که در سمت جدید راهنما خواهد بود.

 

منبع : مهر

قبلی «
بعدی »