بررسی فیلم زیرگرفتن یک دختر توسط گشت ارشاد/ عمدی در حادثه همدان نبود

  • توسط
  • اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۶
  • دیدگاه غیر فعال شده است

سردار سعید منتظر المهدی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران در مورد انتشار فیلم زیر گرفتن یک دختر توسط گشت امنیت اخلاقی پلیس، گفت:فیلم در حال بررسی است تا زمان وقوع آن مشخص شده و بدانیم مربوط به چه زمانی است. اما آنچه تاکنون مشخص است این است که فیلم بریده شده است. البته باید بگویم پلیس به هیچ وجه چنین برخوردهایی را تائید نمی کند.

وی ادامه داد: مردم بدانند با عاملان اینگونه اقدامات قاطعانه برخورد قانونی خواهیم کرد.
سخنگوی ناجا در مورد حادثه همدان و زیر گرفتن مامور پلیس راهور توسط خودرو حامل بخشدار جوکار و فرماندار ملایر هنگام اعمال قانون گفت: خودرو این افراد با سرعت ۱۳۸ کیلومتر در حال تردد بود که مامور پلیس راهور آن را متوقف و برای اعمال قانون اقدام می کند.
به گفته منتظرالمهدی، بخشدار جوکار راننده خودرو بود که هنگامی که مامور پلیس قصد اعمال قانون داشت خودرو توسط بخشدار به حرکت درآورده شده و مامور پلیس که دستش را به برف پاک کن گرفته بود چند متری دنبال خودرو کشیده می شود. هیچ عمدی اما در زیر گرفتن مامور راهور مشاهده نشده است.
وی تاکید کرد: همان زمان فرماندار ملایر از خودرو پیاده شده و از مامور دلجویی می کند اما باید بدانیم همه باید بر مدار قانون حرکت کرده و مسئولیت برای کسی مصونیت نمی آورد.
معاون اجتماعی پلیس تاکید کرد پرونده این حادثه در دستگاه قضایی در حال رسیدگی است.
منبع : میزان
قبلی «
بعدی »