گرفتن تصاویر سلفی ۴ نفر را به کام رودخانه دشت پلنگ کشید/ اسامی مفقودشدگان

  • توسط
  • فروردین ۸, ۱۳۹۶
  • دیدگاه غیر فعال شده است

فرماندار شهرستان دشتی گفت: چهار نفر بر اثر بی احتیاطی در کنار رودخانه دشت پلنگ شهرستان دشتی طعمه سیل می شوند و از سرنوشت آنها خبری در دست نیست.

به گزارش تیتر اول بنه گز ، غلامرضا مهرجو  امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان دشتی اظهار داشت : چهار نفر بر اثر بی‌احتیاطی در کنار رودخانه دشت پلنگ شهرستان دشتی طعمه سیل شدند و از سرنوشت آنها خبری در دست نیست.

وی افزود: اکیپ‌های تجسس از جمعیت هلال احمر شهرستان دشتی با کمک بالگردی از نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران  در منطقه در حال تجسس و یافتن نشانی از این چهار نفر هستند.

فرماندار شهرستان دشتی تصریح کرد: غرق‌شدگان امروز رودخانه دشت پلنگ شهرستان دشتی، دارای سنین ۲۶ تا ۳۰ساله به نام های کیوان جوادپور ۳۰ ساله، شهین جوادپور ۲۷ساله، فرهاد عابدی ۲۹ ساله و ناهید یادگار۲۶ ساله است

وی ادامه داد: یک خودرو پراید به همراه راننده آن در حومه روستای گنخک شهرستان پیدا شده که به نظر می‌رسد بر اثر سیل شب گذشته شهرستان دشتی باشد.

شاهدان عینی به خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان دشتی اعلام کردند: این چهار نفر جهت گرفتن تصاویر سلفی وارد حریم رودخانه شده بودند که با شدت گرفتن آب رودخانه و خالی شدن زیرپای این افراد، ابتدا دو نفر به درون رودخانه سقوط کرده که در تلاش دو نفر دیگر برای نجات جان غرق شدگان، این دو نفر نیز غرق می ‌شوند.

منبع : سوک

قبلی «
بعدی »