گزارش تصویری از آغاز هفته منابع طبیعی در پارک جنگلی بنه گز با حضور استاندار

به گزارش تیتر اول بنه گز مراسم آغاز هفته منابع‌ طبیعی در بوستان جنگلی بنه‌گز با حضور استاندار بوشهر برگزار شد

 

قبلی «
بعدی »

6 دیدگاه ها

 1. سلام جناب احمدي بايد گزارش كامل داد نه فقط عكس
  دکتر سالاری: طرح‌های اشتغال‌زایی در روستاهای استان بوشهر با همکاری دهیاران اجرایی می‌شود‌(تصاویر)

          

  استاندار بوشهر گفت: با بهره جستن از تسهیلات صندوق ذخیره ارزی و منابع داخلی بانک‌ها طرح‌های اشتغال‌زایی در روستاهای استان بوشهر با همکاری دهیاران اجرایی می‌شود.

  به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، دکتر مصطفی سالاری در مراسم آغاز هفته منابع‌طبیعی در بوستان جنگلی بنه‌گز تنگستان با بیان اینکه فعالیت در این روستا با طرح‌های جنگل‌کاری گره خورده است، اظهار داشت: جایگاه و اهمیت جنگل‌کاری و حفاظت و حراست از آن رسالت و وظیفه همگانی است که باید همه مردم در این عرصه کمک کنند.

  وی با تاکید بر حمایت از طرح‌های آبخیزداری و آبخوان‌داری تصریح کرد: باید در حفاظت و مراقبت از جنگل‌ها بگونه‌ای عمل کنیم که هم نسل فعلی و هم نسل آینده از آن استفاده کنند.

  استاندار بوشهر با تاکید بر اجرایی‌شدن طرح‌های اشتغال‌زایی  در بوستان‌های جنگلی و روستاها گفت: در راستای توسعه طرح‌های گردشگری و تفریحی طرح‌های اشتغال‌زایی در نقاط مختلف استان بوشهر طراحی و برنامه‌ریزی شده است.

  دکترسالاری با اشاره به نقش مهم دهیاران در اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی بیان کرد: دهیاران برای اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی بر اساس ظرفیت و قابلیت مناطق روستایی طرح‌های خود را ارائه دهند.

  وی، اشتغال‌زایی در قالب طرح‌های عمران روستایی، استفاده از امکانات روستاها و بهره‌برداری از ظرفیت روستاها  را از برنامه‌های مهم برای اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی دانست و تصریح کرد: برای ایجاد اشتغال در روستاها لایحه ۱٫۵ میلیارد دلاری از محل صندوق ذخیره ارزی و منابع داخلی بانک‌ها در نظر گرفته شده است.

  استاندار بوشهر با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی برای نقاط مختلف کشور تخصیص یابد، خاطر‌نشان کرد: با بهره جستن از تسهیلات صندوق ذخیره ارزی و منابع داخلی بانک‌ها طرح‌های اشتغال‌زایی در روستاهای استان بوشهر با همکاری دهیاران اجرایی می‌شود.

  دکترسالاری، توسعه طرح‌های آ‌ب‌رسانی در روستاها و شهرهای استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و گفت: ظرفیت انتقال آب از خط آبرسانی کوثر به شهرها و روستاهای استان بوشهر افزایش می‌‌یابد.

  در این آیین استاندار بوشهر یک نهال جنگلی در بوستان جنگلی بنه‌گز تنگستان کاشت.

  • سلام
   امید جان گزارشش رو دارم آماده می کنم
   یه کم حوصله کن
   هر کسی از نگاه خودش مینویسه
   گزارش ما هم تا چند دقیقه دیگه آماده میشه

 2. سلام
  اول یه خداقوت ویژه به شورا و دهیاری که انصافا مسائل و مطالبات مردم بنه گز رو خوب درک می کنند و پیگیری می کنند.

  خداقوت دوم به مردم بنه گز، که با آرامش و متانت حق خود را مطالبه می کنند و تا رسیدن به حقوق حقه اشان کوتاه نخواهند آمد.

  سومین خداقوت نیز به مدیرسایت که صبورانه و بی ادعا اخبار بنه گز رو پوشش می ده و گاهی ما بجای اینکه کمکی به ایشان برسانیم، فقط نقد می کنیم.

 3. با سلام دست کلیه کسایی که باعث وبانی همچین مراسمی بودن درد نکنه به خصوص دهیار محترم و مدیر سایت که زحمت تک تک خبرها رو میکشه وبه موقع عکسها و خبرها رو به معرض دید مردم میذاره خسته نباشید خدا قوت

دیدگاه بسته شده اند