پرواز بوشهر- شیراز برمی‌گردد/ پیگیر چند مسیر پروازی جدید هستیم

  • توسط
  • مهر ۲۳, ۱۳۹۵
  • دیدگاه غیر فعال شده است

تیتر اول: مدیرکل فرودگاههای استان بوشهر می گوید: امیدواریم با توجه به پیگیری های صورت گرفته، در نیمه دوم سال شاهد تنوع خطوط پروازی بیشتر در بوشهر باشیم.

عباس محمدی در گفتگو با «خلیج فارس» ادامه داد: پرواز بوشهر- شیراز که قریب یکسال فعالیت نداشت، به زودی توسط ایران ایر از سر گرفته می شود. البته برای پایدار ماندن و حفظ توجیه اقتصادی این پرواز، آن را با تهران ادغام کرده ایم.

وی ادامه داد: پیگیر مسیرهای پروازی جدید نظیر کیش، تبریز و رشت هم هستیم که توافقات اولیه با برخی ایرلاین ها صورت گرفته و خوش بین هستیم به مرحله قطعیت برسد.

محمدی معتقد است هم اکنون مسیر و تعداد پروازهای بوشهر به تعادل نسبی رسیده، طوری که جامانده پرواز به شدت سالهای قبل نداریم و حتی در برخی مسیرها مثل تهران یا مشهد بعضا چند ساعت مانده به پرواز نرخ هایی مطرح می شود که با قیمت دو سال پیش برابری می کند و از این لحاظ به سود مسافران شده است.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون تنها پرواز خارجی فرودگاه بوشهر به دوبی است، اظهار داشت: درباره عتبات عالیات آمادگی ایرلاین مربوطه جهت حضور در بوشهر و برقراری مجدد پرواز داریم، ولی با توجه به مشورتی که با دفاتر زیارتی داشته ایم، قیمت بلیت آن کشش کافی برای پایدار ماندن این خط در بوشهر را ندارد. با این حال، اگر تقاضا به میزان توجیه اقتصادی ایرلاین ها باشد، آمادگی برقراری این خط را هم داریم.

وی افزود: در پروازهای داخلی هم فرودگاه بوشهر میزبان مسیرهای تهران، مشهد، اصفهان، خارگ، اهواز و جزیره سیری است.

قبلی «
بعدی »