استراتژی آشنای الماس و شیشه خرده

  • توسط
  • مرداد ۱۲, ۱۳۹۵
  • دیدگاه غیر فعال شده است

اخیرا برخی رسانه ها با انتشار یک دقیقه از سخنرانی ۱۴۲ دقیقه ایِ ۶ سال پیشِ حسن عباسی با تیترِ توهین عباسی به ارتش قهرمان موجب جریان سازی و موضع گرفتن برخی افراد نظامی شده اند.

به گزارش سوک ؛ با توجه به اشتباه سخنران در گفتن چنین سخنانی و همچنین سابقه فرد یاد شده در حمایت از قوای مسلح، چرا فیلمی یک دقیقه ای و بریده شده از آرشیو ۶ سال پیش به صورت ناگهانی و خودجوش (!) بازنشر می شود و این گونه صدای فرمانده بابصیرت ارتش و علاقه مندان نیروهای مسلح را در می آورد؟!

این رفتارهای پروپاگاندای دستگاه تبلیغاتی تنها ترفندی است برای فرافکنی هر نوع مطالبه گری عمومی از موضوعات مهم پیش رو و مشخصا تنها سرگرمی برای منحرف شدن از مسائل اصلی می باشد.

در یک ماه گذشته بعد از افشای جریان فیش های حقوقی و شکل گیری تدریجی مطالبه عمومی از این موضوعات و سایر موضوعات اقتصادی ، جریان سازی های گسترده و خبرسازی هایی برای مسائل دست دومی مثل ، حاشیه سازی های بیش از حد برای مریضی ، یک خواننده ممنوع الصدا در صداوسیما ، علت مرگ یک کارگردان بر اثر سهل انگاری پزشکان، دو قطبی سازی دروغین برای لباس نامتعارف برخی حاضرین در جشن حافظ ، انتخاب لباس کاروان المپیک و امثالهم با تلاش و هزینه کرد رسانه های معینی به مطالبه عمومی تبدیل شد !!!!

حال توهین های حسن عباسی به ارتش!!! تبدیل به مطالبه می شود و قطعا چند روز دیگر یه موضوع جدید علم می شود تا موضوعاتی چون حقوق های نجومی ، تعطیلی کارخانه ها، وضعیت بانکها، مجرمان اقتصادی اخیر و پی گیری وضعیت برجام به مطالبه عمومی تبدیل نگردد.

قبلی «
بعدی »