آیین معارفه دکتر عادل دهدشتی به عنوان فرماندار جدید تنگستان

  • توسط
  • تیر ۲۰, ۱۳۹۵
  • دیدگاه غیر فعال شده است

به گزارش تیتر اول بنه گز به نقل از  بیرمی عادل دهدشتی در این مراسم با بیان اینکه بهبود و توسعه متوازن در تمامی بخش‌ها از اهداف مهم فرمانداری است، اظهار داشت: حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و به ویژه اقتصادی و توسعه آن که در دوره‌های مختلف بنا به دلایل گوناگون مغفول واقع شده، بررسی خواهد شد و با برنامه‌ریزی از ظرفیت‌های این بخش‌ها استفاده خواهیم کرد.

عادل دهدشتی ادامه داد: از اعضای شورای اداری، مسوولان و فعالان تنگستان انتظار می‌رود در راستای اهداف توسعه دولت تدبیر و امید و در مسیر اعتلای نظام گام بردارند.
وی تاکید کرد: همدلی در سایه تدبیر، باعث توسعه شهرستان که همانا خواسته مردم تنگستان فارغ از هر جناح سیاسی است، خواهد شد و این مهم جز با اتحاد و یکرنگی و وحدت میسر نخواهد بود.
دهدشتی تاکید کرد: به عنوان سرباز نظام و ولایت و مجری سیاست‌های دولت تدبیر و امید در خدمت مردم تنگستان بوده و از مسوولان شهرستان، پرتلاش‌بودن و با برنامه‌بودن در به سرانجام رساندن تفکر مبتنی بر توسعه شهرستان را خواستارم.
وی ادامه داد: برای ارزیابی عملکرد در راستای توسعه شهرستان، با هیچ تفکر سیاسی تعارف نخواهیم داشت و مطمئن باشید تمام عملکرد اعضا و خدمت‌گزاران مردم در تنگستان ارزیابی و نظارت  شده و در صورت ضعیف بودن، برخورد خواهد شد.
فرماندار تنگستان تصریح کرد: در راستای سیاست‌های توسعه‌ای استاندار بوشهر به ویژه در حوزه طرح آمایش سرزمین استان، با همفکری نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی کارگروهی را در شهرستان برای تهیه و تدوین سند چشم‌انداز و سند راهبردی آن تهیه و تدوین خواهیم کرد تا بتوانیم گام‌های موثری برای  توسعه این شهرستان برداریم.
 دهدشتی در پایان سخنان خود با ابراز خرسندی از توفیق خدمت در شهرستان تنگستان اظهار داشت که بخش زیادی از شناخت مردم کشور از استان بوشهر به واسطه نام و آوازه تنگستان و دلیران تنگستان میباشد.و امیدواریم بتوانیم گامهای موثری را در راه توسعه و پیشرفت این شهرستان با توجه به پتانسیل ها و ظرفیت های متعدد  آن برداریم.
قبلی «
بعدی »