چارتر تیم ملی برای بازی با گوام به مشکل خورد

  • توسط
  • آبان ۹, ۱۳۹۴
  • دیدگاه غیر فعال شده است

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از فارس، تیم ملی فوتبال ایران قرار است ۲۶ آبان ماه سال جاری از هفته هشتم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف تیم ملی گوام برود.

برهمین اساس و به خاطر مسافت زیاد پرواز تا کشور گوام و مشکلات مربوط به اخذ ویزا به این دلیل که گوام از کشورهای تحت سلطه آمریکا هست، فدراسیون فوتبال سعی کرد تا با بستن قرارداد با هواپیمایی آسمان، تیم ملی را با پروازی چارتر راهی گوام کند.

در ادامه این تلاش‌‌ها، قرارداد با شرکت هواپیمایی آسمان بسته شد تا امیدواری برای پرواز راحت تیم ملی با یک پرواز اختصاصی به کشور گوام ایجاد شود.

با این حال به دلیل برخی از مشکلات بین‌المللی این شرکت هواپیمایی هنوز موفق نشده است تا مجوز فرود را در کشور گوام به دست بیاورد تا در فاصله حدود ۲ هفته مانده تا اعزام تیم ملی به گوام، همچنان تلاش‌ها در این خصوص ادامه داشته باشد.

در حال حاضر پرواز چارتر شاگردان کی‌روش به کشور گوام با مشکل مواجه شده و این احتمال وجود دارد که تیم ملی با پروازی عادی از کشور قطر یا امارات و سپس فیلیپین با طی کردن مسافتی حدود ۳۹ ساعت (با احتساب ترانزیت در دو کشور) راهی گوام شود که این موضوع خستگی زیادی را برای ملی‌پوشان به همراه خواهد داشت.

قبلی «
بعدی »